WWW: marketerplus.pl

Usługi: Marketer+ to magazyn, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej, sprzedażowej i biznesowej.

Adres:
Grupa Marketer Spółka Jawna
ul. Stefczyka 32 lok. 5
20-151 Lublin

Kontakt: 

Paweł Koziara
Dyrektor marketingu i sprzedaży
reklama w serwisie i wydaniach drukowanych
tel. 504 080 050
pawel@marketerplus.pl

„Marketer+” to wydawany od 2011 roku branżowy magazyn skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu. Nasi czytelnicy to dyrektorzy, kierownicy, specjaliści ds. marketingu, jak również właściciele małych i średnich firm. Jesteśmy również źródłem inspiracji i praktycznym przewodnikiem dla przedstawicieli branży reklamowej. Każdy numer to średnio 120 stron szczegółowej i rzetelnej analizy danego tematu.

Piszą dla nas praktycy, najlepsi eksperci w swoich dziedzinach. Na bazie własnego bogatego doświadczenia na polskim rynku pokazują, jak krok po kroku prowadzić skuteczne działania marketingowe. W magazynie prezentujemy narzędzia, skuteczne techniki i rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej firmie.

Czytelnicy doceniają nas za wysoką jakość artykułów i przystępną formę prezentacji treści – to cecha, która zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych tytułów na rynku.

https://sklep.marketerplus.pl/