WWW: digitalhill.pl

Usługi:  pozycjonowanie, kampanie Google Adwords, content marketing, performance marketing dla eCommerce

Adres:
ul. Przedmiejska 6-10, 54-201 Wrocław
ul. Conrada 55B, 31-357 Kraków
ul. Grottgera 16/1 60-758 Poznań

Kontakt:
Agnieszka Kasperska
Sales Manager
tel. +48 603 550 032
agnieszka@digitalhill.pl

 

Digital Hill – agencja performance marketing dla eCommerce
Dziedziczymy doświadczenie jednej z pierwszych w Polsce agencji interaktywnych – Internet Designers – istniejącej na rynku od 1997 roku. Oferta Digital Hill to usługi Performance Marketing dedykowane dla branży eCommerce rozumianej przede wszystkim jako sklepy internetowe, ale także marki, dla których Internet jest ważnym źródłem budowania przewagi konkurencyjnej i generowania leadów.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w digital marketingu (obsługujemy ponad 100 aktywnych klientów, a na koncie mamy ponad 12 000 promowanych fraz), a przede wszystkim reprezentowany jest przez certyfikowanych specjalistów, którzy wykorzystują maksimum swojej wiedzy w praktyce. Świadomość naszych zalet pozwala nam w pełni skupić się na prowadzonych działaniach, a w konsekwencji prowadzić skuteczne kampanie, czyli takie, które generują najlepsze wyniki (+32% wzrost zasięgu kampanii dla W.KRUK, -20% spadek kosztu pozyskania klienta dla VISTULA, +27% wzrost transakcji z reklam PPC dla SKALNIK.PL, +50% wzrost sprzedaży dla TOŁPA, +155% wzrost ilości zakupów dla WITTCHEN).

Starannie dobieramy kanały komunikacji i narzędzia do generowania sprzedaży, by szacowane przez nas wyniki, dokonywały się w rzeczywistości. Dlatego sprzedajemy relacje, a nie transakcje. Jesteśmy partnerami naszych klientów, a nie dostarczycielem usług. Pokazujemy rzeczywiste efekty, mówimy wprost co zadziała, a z czego trzeba zrezygnować. A wszystko to owocuje udaną współpracą i zadowoleniem klienta.