Dlaczego ta konferencja jest inna niż wszystkie?

Zgodnie z hasłem no bullshit with content marketing, prezentujemy całą prawdę o content marketingu.

Na każdą konferencję zapraszamy grono uznanych, polskich i międzynarodowych ekspertów, którzy dzielą się unikalną wiedzą i doświadczeniem. Co roku prezentujemy godne uwagi case studies, wspieramy słuchaczy praktycznymi informacjami i – co dla wszystkich bezcenne – dajemy przestrzeń do bezpośredniej rozmowy z prelegentami. Wymiana myśli to okazja do wzajemnej inspiracji – cieszymy się, że co roku korzystacie z tej możliwości.

Kto nie może przegapić Power of Content Marketing Conference?

Konferencja to wydarzenie branżowe, na którym nie może zabraknąć osób związanych z content marketingiem. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli firm odpowiedzialnych za marketing, dyrektorów i specjalistów ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, dyrektorów i menedżerów agencji reklamowych i marketingowych, osoby odpowiedzialne za komunikację w mediach społecznościowych, ekspertów w zakresie tworzenia i zarządzania treścią.

Na konferencji znajdziecie masę inspiracji, sprawdzonych case’ów, poznacie innych specjalistów, którzy zajmują się content marketingiem.

Nie możecie doczekać się kolejnej edycji? My też! Więcej szczegółów wkrótce, a tymczasem zobaczcie, jak wyglądały wcześniejsze edycje Power of Content Marketing Conference: