Gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy?

 

 

Link do formularza zgłoszeniowego zostanie podany wkrótce.

Zgłoszenie, wraz z załączoną, wcześniej dokonaną opłatą, należy wysłać:

– do 25 lutego 2019 r. do godz. 23:59 – pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń (obowiązuje niższa opłata)

lub

– do 11 marca 2019 r. do godz. 23:59 drugi termin przyjmowania zgłoszeń (obowiązuje wyższa opłata)

Formularz zgłoszeniowy powinien zostać wysłany najpóźniej do końca trwania terminu, podczas którego została dokonana opłata.

 

 

W jakim języku mogę zgłaszać projekty do konkursu?

 

Do konkursu przyjmowane są projekty prowadzone w języku polskim. Jeśli uważasz, że projekt przedstawiony w języku angielskim zostanie zrozumiany, możesz go zgłosić.

Jakie są opłaty za zgłoszenie projektu do konkursu?

 

Wszystkie informacje na temat opłat za udział w Power of Content Marketing Awards znajdują się w Regulaminie: http://contentmarketingpolska.pl/pocma/regulamin-2019/

Natomiast opłaty dokonuje się za pośrednictwem serwisu Evenea: https://evenea.pl/imprezy/inne/warszawa/konkurs-power-of-content-marketing-awards-szpalty-roku-2018-184005/ 

 

Zapłaciłem za udział. Do kiedy muszę wysłać formularz zgłoszeniowy?

 

Jeśli opłaty dokonano w pierwszym terminie (do 25 lutego), formularz zgłoszeniowy powinien zostać wysłany do końca tego terminu (czyli do 25 lutego do godz. 23:59). Analogicznie w przypadku opłat dokonanych w drugim terminie (do 11 marca).

W przypadku dokonania wpłaty w I terminie i wysłania zgłoszenia w II terminie, należy skontaktować się z Organizatorem w celu uiszczenia różnicy w opłacie.

 

Czy otrzymam fakturę VAT za zgłoszenie?

 

 

Tak, faktura zostanie automatycznie wygenerowana w serwisie Evenea, poprzez który dokonuje się opłaty. Zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres e-mail.

W razie problemów z fakturą, prosimy o kontakt na biuro@contentmarketingpolska.pl

Kiedy będą wyniki konkursu?

 

Jury konkursu pracuje w dwóch turach. W pierwszej wyłonieni zostaną finaliści, a w drugiej, podczas obrad, zostaną wyłonieni laureaci. Autorów nagrodzonych projektów poznamy podczas uroczystej Gali w Warszawie.

8 maja 2019  – ogłoszenie listy finalistów

29 maja 2019   Gala Finałowa i wręczenie statuetek

Więcej  informacji o zasadach udziału w Gali znajduje się w Regulaminie i zakładce „Gala”

Jakie projekty mogę zgłosić do konkursu?

Do konkursu mogą zostać zgłoszone projekty content marketingowe: konkretne narzędzia, strategie content marketingowe oraz projekty multikanałowe, które zostały zrealizowane pomiędzy 10 marca 2018 a 11 marca 2019.