Badania

Najnowsze badanie ICMF „Content Distribution: Current State and New Perspectives 2018”

Jako członek International Content Marketing Forum, zapraszamy do udziału w międzynarodowym Badaniu ICMF Barometer 2018, które pilotujemy na region Polski. Tym razem dotyczyć ono będzie dystrybucji contentu. Biorą w nim udział praktycy content marketingu z 12 krajów. Gorąco zachęcamy do dołączenia. Do końca sierpnia można zgłaszać swój udział, a linki do ankiet będą wysyłane pod koniec września. Gotowy raport z badania będzie dostępny w listopadzie – każdy uczestnik otrzyma go na swoją skrzynkę mailową. Szczegóły badania znajdują się na stronie http://contentmarketingpolska.pl/icmf-barometer-2018/


Content-Marketing

FCP Barometer

Jakie znaczenie content marketing odgrywa w komunikacji firmowej i biznesowej? Jak oceniają sytuację marketerzy oraz agencje oferujące usługi z zakresu marketingu treści? Co  na naszym rynku jest wyzwaniem i w czym tkwi potencjał polskiego content marketingu? Pobierz raport!

 

Agencja Digital Hill o udziale w badaniu przeprowadzonym przez International Content Marketing Forum

„Badanie przeprowadzone przez ICMF stanowi dla nas cenne źródło informacji na temat tego, jak działania content marketingowe są definiowane i oceniane na rynkach europejskich. Opublikowany raport stanowi dobry punkt wyjścia do głębszej analizy rynku content marketing – szukania przyczyny stawianych hipotez (np. przewidywanej większej integralności usług CM z klasycznymi formami reklamy) czy możliwości rozwijania obszarów z potencjałem. Jako agencja performance marketing, doskonale wiemy, jak ważną rolę obecnie odgrywają publikowane komunikaty. Przeprowadzając zarówno kampanie stricte content marketingowe, jak i te z zakresu PPC czy pozycjonowania, przykładamy dużą wagę do jakości i unikatowości przekazywanej treści. Wyniki raportu na pewno zatem znajdą odzwierciedlenie w kierunku, jaki nadamy kolejnym realizacjom dla klientów Digital Hill, jak i dla naszej własnej marki”

Marcin Cichoń, CEO Digital Hill